100 M3 MOBİL BETON SANTRALİ

beton santrali

100 m3 beton santrali, saatte ortalama 100 m3 hazır beton üretimi yapan sabit beton santralidir.
İşletme isteklerine göre farklı özellikler ile desteklenerek kapasitesi arttırılabilen bu iş makinaları, uzun süreli kullanımlar için idealdir.
Firmaların elde edilebilecek en yüksek verim ile kesintisiz olarak kullanabileceği bu ürünlerimiz, mühendislerimiz tarafından CE standartlarına uygun şekilde tasarlanmaktadır
Müşterileri isteklerine göre özellikleri belirlenip işletmelere göre özel olarak oluşturulabilen iş makinalarımız ile siz de kısa sürede kendi sektörünüzde belirlediğiniz yere gelebilirsiniz
. 100 m3 sabit beton santrali fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ayrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.
100 m3 Beton Santralleri, Uluslararası standartlara uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir.
Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler.
Dünyanın her bölgesindeki işletmeler için, son derece kolay ve pratik kurulumları sayesinde; satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak, kaliteli üretimin alternafi haline gelmişlerdir.
100 m3 Beton Santrali, Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır.
Böylece; bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, kesintisiz ihtiyaç alanlarında aralıksız ve süratli üretim imkanı da sunmaktadırlar.
Yüksek performanslı ve dayanıklı PowerMix 100 Beton Santrali ile işiniz asla yarıda kalmaz!

beton santrali