100m3 Mobil Beton Santrali

beton santrali

100 m3 mobil beton santrali, hazır beton ihtiyacı duyan işletmeler için idealdir. Saatte ortalama 100 m3 hazır beton üreten bu iş makinaları, daha yüksek performans istendiğinde ya da farklı tür beton üretimi gerektiğinde değişik mikser başlıkları ile kullanılabilir.
Firmamızın deneyimli mühendisleri tarafından müşteri istekleri ve CE standartlarına göre özel olarak tasarlanan mobil beton santrali bilgisayarlı kontrol sistemi ile desteklenerek daha yüksek performans elde edilebilir.
En kötü doğa şartları ve iklim koşullarında bile uzun yıllar bozulmadan kullanılabilen bu iş makinaları, tek tır ile çekilme özelliği sayesinde en kolay nakil edilen ürünlerimiz arasında yer alır.
Gezici çalışma alanı olan firmaların verimli şekilde kullanabildikleri bu hazır beton üreticilerinin satış sonrası kurulum, bakım, tamir ve yedek parça hizmetleri için firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.
Kesintisiz hizmet vermek için gerekli olan kaliteli ve dayanıklı mobil beton santralleri için firmamızı arayabilir, fiyat ve farklı avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
100 m3 Mobil Beton Santralleri, Şirketimizin geniş kapsamlı İnovasyon çalışmalarının ve yüksek üretim teknolojisinin bir eseri olarak beton üreticilerinin kullanımına sunulmuş olup, beton üreticilerine aşağıda verilen avantajları sağlamaktadır:
1- Nakliye Avantajı (Mobil Beton Santrallerinin Tümü Tek Bir Tır Çekicisi ile Sevk Edilebilmektedir.Dünyada bu özelliği ile tekdir.)
2- Özel Tasarımı Sayesinde Daha Az Kurulum Alanına İhtiyaç Duyması
3- Çok Kısa Sürede Kurulum ve Devreye Alınabilme İmkanı (1 gün)
4- Düşük Temel Maliyeti
5- Çok Hassas Üretim Kabiliyeti (Tam Otomatik Bilgisayarlı Kontrol sistemi ile) ve Yüksek Kaliteli Beton Üretim İmkanı
6- Güvenilir Ekipmanlar (Siemens,Özbekoğlu, Continantal , WAM, Farbo, Lincoln v.s)
7- CE (Avrupa)Standartlarına Uygunluk
8- Kolay Bakım ve Düşük İşletme Maliyetleri
Yeni nesil 100 m3 Mobil Beton Santrali için bizimle iletişime geçiniz.

beton santrali