30 M3 BETON SANTRALİ

beton santrali

30 m3 beton santrali, uzun süreli hazır beton ihtiyacı için idealdir.
Sabit olarak bir çalışma sahasında kurulan bu iş makinaları, saatte 30 m3 beton üretme kapasitesindedir.
Daha fazla beton ihtiyacı için twin-shaft mikser eklenerek verimi arttırılan bu ürünümüz, işletmelerin isteklerine göre özel olarak üretilmektedir.
Firmamızın deneyimli mühendisleri tarafından Avrupa standartlarında özel olarak üretilen bu iş makinalarımız insan sağlığı ve çevreye zarar vermeden çalışma özelliğindedir. Zor şartlarda uzun süreli kullanım için idealdir.
Kendi sektörünün liderleri arasında yer almak isteyen firmaların tercihleri arasında yer alan ürünlerimiz ile siz de kısa sürede zirvedeki yerinizi alabilirsiniz.
30 m3 sabit beton santrali fiyatları ve firma avantajlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.
30 m3 Beton Santralleri, Uluslararası standartlara uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir.
Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler. Dünyanın her bölgesindeki işletmeler için, son derece kolay ve pratik kurulumları sayesinde; satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak, kaliteli üretimin alternafi haline gelmişlerdir.
30 m3 Beton Santrali, Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece; bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, kesintisiz ihtiyaç alanlarında aralıksız ve süratli üretim imkanı da sunmaktadırlar. Yüksek performanslı ve dayanıklı 30 m3 Beton Santrali ile işiniz asla yarıda kalmaz!

beton santrali